İlan Sahibi

İlan Sahibinin İletişim Bilgileri

avatar

Menajer YücelÜyelik Tarihi :08.11.2016

Telefon : 0530 399 99 09

E-Posta : info@gazinokonsisilanlari.com

Manisa Kons İş İlanları

-
- / - / -
İlan No : 1479
İlan Tarihi : 28 Ocak 2018

DETAYLAR

Manisa kons iş ilanları, şehir dışı gazinoların da menajer güvencesiyle çalışacak genç kendine güvenen kons bayanlar aranmaktadır.

Manisa kons iş ilanları

Günlük 350 400 450 500 Tl sabit yevmiye ile şehir dışında konaklamalı çalışacak menajerlik ajansımız bünyesine genç kons bayanlar aranmaktadır.

Manisa kons iş ilanları kategorisin de Manisa kons menejerleri arasında yer alan Akçay menajerlik, çatısı altın da Türkiye geneli gazino, bar, müzikhol, night club gibi seçkin kons arayan mekanlar da çalışacak bayanlar için aradığımız özellikler aşağıda belirtilmiştir.

Aranan özellikler:

İnsan ilişkileri güçlü sohbet etmeyi seven,

Bakımına özen gösteren fiziği ve diksiyonu düzgün,

18-32 yaş arası,

Deneyimli yada deneyimsiz,

Seyahat engeli olmayan,

Kons işi yapmak isteyen tüm belirttiğimiz özelliklere sahip Manisa’da ikamet eden bayanlar Manisa kons iş ilanları ilanımıza başvuru yapabilirler.

Manisa kons iş ilanları için başvuracak kons bayan arkadaşlara ajansımız tarafından sunulan şartlar aşağıda detaylı bir şekilde belirtilmiş.

Ajansımızın sunduğu şartlar:

Konaklama, yemek, servis imkanlarını çalışılacak mekana karşılatan akçay menajerlik yüksek yevmiyelerle elit mekanlarda istihdam sağlamaktadır.

İsteyene ssk imkanı sunuyoruz.

Dilediğiniz zaman mekan değişikliği imkanıyla sizlere akçay menajerlikle çalışmanın farklılığını her zaman yaşatıyoruz.

Manisa kons iş ilanları altında bizimle çalışmanın farklılığını yaşamak isteyen Manisa kons bayanları vakit kaybetmeden 7/24 ajansımızın telefon ve whatshapp numaralarından Manisa kons bayanları iletişime geçebilirler.

                                                          Manisa Kons Bayan İş İlanı

Siz Manisa kons bayanları huzurlu, güvenli mekanlarda elit müşterilerle sadece sohbet ederek,eğlenerek yüksek bütçeler ile çalışmak isterseniz Akçay menajerlik size bir telefon kadar uzaklıkta.

Akçay menajerlik olarak bilmediğimiz, tanımadığımız, güvenmediğimiz hiç bir mekanla çalışmıyoruz ve bizi diğer menajerlerden ayıran en büyük özelliğimizde bu. Manisa kons bayanları sizde işini bu denli ciddi yapan bir ajansla çalışmanın farkını yaşayabilirsiniz. Manisa kons iş ilanları başvurusu için yapmanız gereken bir çağrı bırakmak yada bir mesaj atmak.

Manisa kons bayanları daha detaylı bilgi almak ve sorularınıza birinci ağızdan cevap bulmak için aşağıda belirtmiş olduğumuz numaralardan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Telefon İletişim Numaramız: 0530 399 99 09

Whatshapp İletişim Numaramız: 0530 399 99 09