İlan Sahibi

İlan Sahibinin İletişim Bilgileri

avatar

Menajer YücelÜyelik Tarihi :08.11.2016

Telefon : 0530 399 99 09

E-Posta : info@gazinokonsisilanlari.com

Konya kons iş ilanları

-
- / - / -
İlan No : 1451
İlan Tarihi : 10 Ocak 2018

DETAYLAR

Konya kons iş ilanları, Konya’daki kons bayanlar için kons menajer ajansımız güvencesiyle şehir dışı gazinoların da çalışmak isteyen genç bayanlara özel verilmiş bir ilandır.

Konya kons iş ilanları

Günlük 400 450 500 600 Tl sabit yevmiye ile şehir dışında konaklamalı çalışacak menajerlik ajansımız bünyesine kons bayanlar aranmaktadır.

Konya kons iş ilanları kategorisin de Konya kons menejerleri arasında yer alan Akçay menajerlik, çatısı altın da Türkiye geneli gazino, bar, müzikhol, night club gibi seçkin kons arayan mekanlar da çalışacak bayanlar için aradığımız özellikler aşağıda belirtilmiştir.

Aranan özellikler:

İnsan ilişkileri güçlü sohbet etmeyi seven,

Bakımına özen gösteren fiziği ve diksiyonu düzgün,

18-32 yaş arası,

Deneyimli yada deneyimsiz,

Seyahat engeli olmayan,

Kons işi yapmak isteyen tüm belirttiğimiz özelliklere sahip Konya’da ikamet eden bayanlar Konya kons iş ilanları ilanımıza başvuru yapabilirler.

Konya kons iş ilanları için başvuracak kons bayan arkadaşlara ajansımız tarafından sunulan şartlar aşağıda detaylı bir şekilde belirtilmiş.

Ajansımızın sunduğu şartlar:

Konaklama, yemek, servis imkanlarını çalışılacak mekana karşılatan akçay menajerlik yüksek yevmiyelerle elit mekanlarda istihdam sağlamaktadır.

İsteyene ssk imkanı sunuyoruz.

Dilediğiniz zaman mekan değişikliği imkanıyla sizlere akçay menajerlikle çalışmanın farklılığını her zaman yaşatıyoruz.

Konya kons iş ilanları altında bizimle çalışmanın farklılığını yaşamak isteyen Konya kons bayanları vakit kaybetmeden 7/24 ajansımızın telefon ve whatshapp numaralarından Konya kons bayanları iletişime geçebilirler.

                                                          Konya Kons Bayan İş İlanı

Siz Konya kons bayanları huzurlu, güvenli mekanlarda elit müşterilerle sadece sohbet ederek,eğlenerek yüksek bütçeler ile çalışmak isterseniz Akçay menajerlik size bir telefon kadar uzaklıkta.

Akçay menajerlik olarak bilmediğimiz, tanımadığımız, güvenmediğimiz hiç bir mekanla çalışmıyoruz ve bizi diğer menajerlerden ayıran en büyük özelliğimizde bu. Konya kons bayanları sizde işini bu denli ciddi yapan bir ajansla çalışmanın farkını yaşayabilirsiniz. Konya kons iş ilanları başvurusu için yapmanız gereken bir çağrı bırakmak yada bir mesaj atmak.

Konya kons bayanları daha detaylı bilgi almak ve sorularınıza birinci ağızdan cevap bulmak için aşağıda belirtmiş olduğumuz numaralardan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Telefon İletişim Numaramız: 0530 399 99 09

Whatshapp İletişim Numaramız:0530 399 99 09