İlan Sahibi

İlan Sahibinin İletişim Bilgileri

avatar

Menajer YücelÜyelik Tarihi :08.11.2016

Telefon : 0530 399 99 09

E-Posta : info@gazinokonsisilanlari.com

kons iş ilanları

-
- / - / -
İlan No : 1349
İlan Tarihi : 11 Haziran 2017

DETAYLAR

Kons iş ilanları arıyorsanız, gazino, bar, müzikhol, night club, taverna ve gece kulüplerinde çalışmak isteyen bayanlar için iş fırsatı.  Menajerlik güvencesi ile son derece güvenilir, seçkin ve huzurlu eğlence mekanlarında çalışmak üzere kons olarak görevlendirilmek üzere bayan personeller aranmaktadır. Aşağıdaki belirttiğimiz ücretler net ücrettir ve günlük olarak iş bitiminde ödenmesi yapılmaktadır. İsteyen personellere kesinlikle sigorta yapılmaktadır.

Kons iş ilanları

 

Kons iş ilanları başvurusu için kons olarak çalışacak bayanların günlük yevmiye miktarları aşağıdadır.
Kons ücreti: 350 TL – 400 TL – 450 TL dir

Kons olarak çalışmak isteyen personellerin kalacak yerleri konaklama bedelleri tarafımızdan ödenmektedir. İş yatılıdır. Bu işlerden birinde çalışmak isteyenler için tecrübe aranmamaktadır. 18 yaş üstü olması zorunludur.

dolgun ücretli kons bayan iş ilanları

kons iş ilanları ilanımız Tüm Türkiye olmak üzere Karadeniz (Trabzon gazinoları, Samsun gazinoları, Rize gazinoları, Giresun gazinoları, Artvin gazinoları ) gazinolarında, iç Anadolu ( Ankara gazinoları, Kayseri Gazinoları, Kırşehir Gazinoları, Kırıkkale Gazinoları, Afyon Gazinoları, Kütahya Gazinoları ) gazinolarında, İzmir Ege gazinolarında, Akdeniz Antalya gazinoları, Mersin gazinoları, İskenderun gazinoları, Burdur Gazinoları, Isparta Gazinoları ) gazinolarında ve Marmara’da ki ( İstanbul, Bursa, Balıkesir gazinoları ) tüm gazinoların seçkin elit gazino, pavyon, müzikhol ve gece kulüpleri  için geçerlidir. Akçay Menajerlik tüm Türkiye’de ki en seçkin turistik mekanları ile çalışmaktadır.

kons iş ilanları için bizimle çalışmak isteyen tüm personel kadrosu hangi bölgede ise isteğe göre kendi bölgesinde ki gazinolarda veya seyahat engeli olmayan bayanlar istediği bölgede ki gazinolarda acentemiz ve menajerliğimiz güvencesi altında çalışabilirler. Akçay Menajerlik Çalıştığı tüm personeline sosyal hakları sağlatan bir gazino menajerlik acentesidir. Garson olarak çalışmak isteyen bayan arkadaşlarımız kriterlerimize uyuyorsa yüksek ve dolgun ücretler ile acentemiz koruması ve güvencesi altında bize başvuru yaparak ilk adımı atabilirler.

Gazinolarda yüksek fiyatlarla çalışmak ve geçiminizi bu şekilde sağlamak isterseniz ve kons olarak iş arıyorsanız Akçay menajerlik güvencesi ile kons iş ilanları ilanımıza bizi arayarak veya whatsapp hattımınzdan bize yazarak başvurabilirsiniz. Akçay Menajerlik olarak tüm Sosyal haklarınızı koruyor ve çalışacağınız tüm firmalara bu güvencenin sağlanması için elimizden geleni yapıyoruz.

Akçay Menajerlik bir gazino personel işe alım menajerlik sitesidir. Günün 24 saati ulaşabileceğiniz iletişim numaraları aşağıda belirtilmiştir.
İletişim: whatsapp: 0530 399 99 09 ve Telefon : 0530 399 99 09