İlan Sahibi

İlan Sahibinin İletişim Bilgileri

avatar

Menajer YücelÜyelik Tarihi :08.11.2016

Telefon : 0530 399 99 09

E-Posta : info@gazinokonsisilanlari.com

İstanbul kons iş ilanları

-
- / - / -
İlan No : 1411
İlan Tarihi : 19 Eylül 2017

DETAYLAR

İstanbul kons iş ilanları için Akçay kons menajerlik firmamız güler yüzlü, bakımlı, çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, iletişimi kuvvetli, deneyimli deneyimsiz, bayan eleman konslara ihtiyaç duymaktadır.

İstanbul kons iş ilanları

Akçay Menajerlik olarak 24 yıllık büyüme sürecinde uzman ve tecrübeli menejer kadromuzla çalışmak isteyen iletişim becerisi yüksek, ekip çalışmasına yatkın, dinamik, tüm problemlerini aşmış bayan çalışma arkadaşları arıyoruz.

İstanbul kons bayan aranıyor iş ilanları

İstanbul kons iş ilanları için genel ve fiziki koşullar:

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Adli bir problemi olmamak, Kons bayanlarda 155 180 santimetre arası boya sahip olmak (Boy kilo orantılı olmalıdır.)* Sağlık durumu elverişli olmak, Adaylarımızın işe başlama aşamasında kimliklerini ibraz etmeleri gerekmektedir. İş kıyafeti giyildiğinde vücudunun görünen yerlerinde faça, yara izi, sakatlık ve benzeri bulunmamak, 18 – 30 yaş arasında olmak

İstanbul kons iş ilanları mıza Deneyim gerekmemektedir, ilana deneyimsiz bayan arkadaşlarda başvuru yapabileceklerdir. Yukarıdaki şartları taşıyan bayan adayların, ilana web sitemizdeki telefon ve whatsapp numaraları üzerinden günün 24 saati başvurmaları yeterli olacaktır.

İstanbul kons iş ilanları ilanımıza yalnızca telefon, whatsapp ve mesajla yapılan başvurular daha çabuk bir şekilde değerlendirileceği için, bunun dışında yapılacak herhangi bir şekilde başvuru kabul edilmeyecektir.

Kons bayan ve konsomatris bayanlar yukarıda belirttiğimiz gibi telefon ve whatsapp görüşmeleri sonucunda görsellik durumlarını ibraz ettiklerinde işe alınacaklardır. Sonraki süreçte Türkiye geneli gazino, night club, pavyon, bar, müzikhol gibi çalışmış olduğumuz mekanlara katılmak üzere davet edileceklerdir.

Menejerlik acentemiz İstanbul kons iş ilanları çerçevesinde iller olarak; İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Konya, Mersin, Gaziantep, Antalya, Eskişehir gibi tüm Türkiye illerinden fiziği ve diksiyonu düzgün bayan arkadaşları çalışmaya bekliyoruz.

Eğer güvenilir mekan ve menajer arıyorum diyorsanız aşağıda belirmiş olduğumuz iletişim numaralarımızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Not: Çalışmış olduğumuz mekanlar tarafından anlaşmalarımız gereği kalacak yer, konaklama, yemek, ssk gibi sosyal imkanlar sağlanacaktır.

Akçay Menajerlik Türkiye genelinde analiz ettiği elit, güvenilir, sistemli çalışan seçme ve özellikle turistik mekanlarda iş sağlamaktadır.

iletişim numaralarımız:

Whatsapp: 0530 399 99 09 / Tel: 0530 399 99 09 Menajer yücel