İlan Sahibi

İlan Sahibinin İletişim Bilgileri

avatar

Menajer YücelÜyelik Tarihi :08.11.2016

Telefon : 0530 399 99 09

E-Posta : info@gazinokonsisilanlari.com

Gece alemi iş ilanları

350-400 TL
- / - / -
İlan No : 1298
İlan Tarihi : 17 Kasım 2016

DETAYLAR

Gece alemi iş ilanları arayan bayanlar buraya! Akçay Menejerlik Acentemiz Güvencesiyle Şehir Dışında ki Turistlik gazino ve Barlarda 350TL-500TL Net Günlüklerle Yatılı olarak çalışacak
-Fiziği ve diksiyonu düzgün
-Neşeli ve güleryüzlü
-Deneyimli deneyimsiz 18
– 30 yaş arası
Kons bayan garson
Konslu dansçı kızlar aranıyor

Gece alemi iş ilanları

Gece alemi iş ilanları başvurusu yaparak bayan garson, kons, oryantal, dansçı olarak çalışmak isteyen personellerin kalacak yerleri konaklama bedelleri tarafımızdan ödenmektedir. İşler yatılı işlerdir. Bu işlerden birinde çalışmak isteyenler için terübe aranmamaktadır. 18 yaş üstü olması zorunludur.
Bizimle çalışmak isteyen tüm personel kadrosu hangi bölgede ise isteğe göre kendi bölgesinde ki gazinolarda veya seyahat engeli olmayan bayanlar istediği bölgede ki gazinolarda acentemiz ve menajerliğimiz güvencesi altında çalışabilirler. Akçay Menajerlik Çalıştığı tüm personeline sosyal hakları sağlatan bir gazino menajerlik acentesidir. Garson olarak çalışmak isteyen bayan arkadaşlarımız kriterlerimize uyuyorsa yüksek ve dolgun ücretler ile acentemiz koruması ve güvencesi altında bize başvuru yaparak ilk adımı atabilirler.

Gece yevmiyeli iş

Gazinolarda kons pozisyonunda yüksek fiyatlarla çalışmak ve geçiminizi bu şekilde sağlamak isterseniz ve dansçı olarak iş arıyorsanız Akçay menajerlik güvencesi ile kons iş ilanımıza bizi arayarak veya whatsapp hattımınzdan bize yazarak başvurabilirsiniz. Akçay Menajerlik olarak Tüm Sosyal Haklarınızı Koruyor ve çalışacağınız tüm firmalara bu güvencenin sağlanması için elimizden geleni yapıyoruz. Akçay Menajerlik Gazinolarda Çalışarak Geçimini Sağlayan Bayanlar İçin En Güvenilir Gazino Menajerlik Acentelerinin Önde Gelen Firmalarındandır.

Çalışma yerleri: Balıkesir Merkez, Burhaniye Ören tatil köyü, Bergama, Bursa isteğe göre Türkiye Geneli Çalışmamız vardır Ankara ve İstanbul içi çalışmamız kesinlikle yoktur
LÜTFEN MEKANCILAR ARAMAYIN DİKKATE ALINMAYACAK
Akçay Menajerlik Bir Gazino Personel İşe Alım Menajerlik Sitesidir. Gece alemi iş ilanları Başvuruları için günün 24 saati boyunca aşağıdaki telefon ve whatsapp numaralarımızla çekinmeden rahatlıkla iletişime geçebilirsiniz.
İletişim: whatsapp: 0530 399 99 09 ve Telefon : 0530 399 99 09
İrtibat: 0530 399 99 09 Menejer Yücel

İrtibat: 0530 399 99 09 Menajerlik Yücel