İlan Sahibi

İlan Sahibinin İletişim Bilgileri

avatar

Menajer YücelÜyelik Tarihi :08.11.2016

Telefon : 0530 399 99 09

E-Posta : info@gazinokonsisilanlari.com

gazino bar bayan garson kons iş ilanları

-
- / - / -
İlan No : 1394
İlan Tarihi : 05 Ağustos 2017

DETAYLAR

gazino bar bayan garson kons iş ilanları, Gazinolarda kons bayan olarak çalışmak isteyenler için verdiğimiz gazino kons bayan iş ilanıdır. Bizimle en kaliteli ve elit mekanlar da çalışmak isterseniz bu ilanımıza başvuru yapabilirsiniz.

En seçkin elit gazinolarda, gece kulüplerinde, müzikhol ve nayt kulüplerde çalışarak yüksek kazançlarda iş imkanını sağlıyoruz. Gazinolarda konsluk iş ilanı hakkında bizimle irtibata geçerek en iyi olanaklarla bizim güvencemiz altında çalışmak ister misiniz? Çok yüksek yevmiyelerle ve de dolgun günlük kazançlar ile bu imkanı sunuyoruz. Herhangi farklı bir işte kazanamayacağınız ücretleri eğlence sektöründeki bayan garson kons iş ilanına başvuru yaparak ve kaliteli mekanlarda ve gazinolarda muhabbet etmekle kazanın

gazino bar bayan garson kons iş ilanları

gazinolarda konsluk iş ilanı için başvuru yapıp size aşağıda ki belirttiğimiz telefon nosunu aramanız yeterlidir. Türkiye’nin en iyi gazino, gece kulübü ve kons menajerliği olan Akçay Menajerlik olarak dolgun ücretler ile sizin seçeceğiniz ve isteyeceğiniz mevki de eğlenerek kazanç kapısını sizler için aralıyoruz. Türkiyenin en seçkin turistik mekanlarında kons bayan görevinde 350 TL ve 500 TL günlük net kazançlar ile iş imkanı sunuyoruz.

Gazinolarda konsluk iş ilanları

Mekanlar için personellerde ve Kons bayanlarda aranan şartlar aşağıdadır.

  • 18 yaşını doldurmuş ve 18 yaşından gün almış olmak gereklidir.
  • Kons bayanların gazinolarda çalışmak için aradığımız yaş sınırı maksimum 30 yaşdır.
  • Seyahat engeli olmayan bayanların tercih edildiğini ve öncelikli olduğunu bildirmek isteriz.
  • Konaklayabilmede bayanların konaklama probleminin olmaması gereklidir. Konaklama ve kalacak yer mekanlar tarafından karşılanmaktadır.
  • Fiziksel engeli olmayan dış görünüşü ve diksiyonu düzgün bayanların ilanımıza başvurması gerekmektedir
  • Kons bayan olarak çalışmak isteyen bayanlarımız giyim kuşam makyaj ve bakımlarına dikkat etmek zorundadır.
  • Sohbet etmeyi seven, konuşkan ve işini severek yapacak bayanlar tercihimizdir.

Bu şartları taşıyorsanız, eğlenerek çalışacak ve yüksek bütçeler ile işe alınacaksınız.  İşe alım için personel sayısı ile ilgili bir sınırımız bulunmuyor. Bizimle çalışmak istemeniz ve bu ilana başvuru yapmanız yeterli olacaktır.

Bu özellikleri taşıyan kons olarak çalışmak isteyen bayanlar için imkanlarımız oldukça geniştir. Kons bayanlara sunulan imkanlar ise , ssk + günlük net ve yüksek yevmiyeler + yeme içme gıda masrafları + Konaklama ücretleri veya lojman + yol masrafları ulaşım ücretlerinin tümünü kapsamaktadır.

Bu imkanlar dahilinde dolgun ücretler alarak Türkiye’nin en iyi kons menajerliğine bağlı olarak çalışmak isterseniz başvuru için yapmanız gereken tek şey 0530 399 99 09 nolu telefonu arayarak başvuru yapmanız olacaktır