İlan Sahibi

İlan Sahibinin İletişim Bilgileri

avatar

Menajer YücelÜyelik Tarihi :08.11.2016

Telefon : 0530 399 99 09

E-Posta : info@gazinokonsisilanlari.com

Eskişehir kons iş ilanları

-
- / - / -
İlan No : 1528
İlan Tarihi : 11 Şubat 2018

DETAYLAR

Eskişehir kons iş ilanları, menajer güvencesiyle şehir dışı gazinolarında konaklamalı çalışabilecek genç kons bayanlar aranmaktadır.

Akçay Menajerlik olarak Türkiye’de size bu olanağı sunmaktayız. Türkiye genelinde gece kulübü, gazino ve türkü barlarda yüksek ücretlerle konaklamalı çalışacak bayan çalışma arkadaşları arıyoruz.

Eskişehir kons iş ilanları

Eskişehir kons bayanlar iş ilanı kategorisinde Eskişehir kons menejerleri arasında yer alan Akçay menajerlik çatısı altında Türkiye geneli gazino, bar, müzikhol, night club gibi seçkin kons arayan mekanlar da çalışacak bayanlar için aradığımız özellikler aşağıda belirtilmiştir.

  • Giyimine önem veren,
  • Kendine ve diksiyonuna güvenen,
  • Sohbet etmeyi seven,
  • Güler yüzlü,
  • 18 yaşından büyük,
  • 32 yaşının altında,
  • Seyahat engeli olmayan,
  • Konaklamalı çalışabilecek,
  • 160-175 boylarında,
  • Tecrübeli ya da tecrübesiz kons bayanlar ajansımız Akçay menajerliğe ulaşabilirler.

Eskişehir kons iş ilanları, tüm Türkiye genelinde çalışan gazino menajerliğimiz kons bayanlara iş fırsatı sunmaya devam ediyor. Yüksek yevmiyeler ile bizimle çalışın. Gazino, gece kulüpleri ve tüm turistik gazinolar ile pavyonlarda konsluk işi için bayanlara acilen ihtiyaç duyuyoruz. Bizimle çalışarak yüksek gelir elde edebilirsiniz. Huzurlu ve güvenli gazinolarda konsomatris olmak isteyen tüm bayanları ilanımıza başvuru yapmaları için bekliyoruz.

Eskişehir kons iş ilanları için başvuracak kons bayan arkadaşlara ajansımız tarafından sunulan şartlar aşağıda detaylı bir şekilde belirtilmiş.

Ajansımızın sunduğu şartlar:

Konaklama, yemek, servis imkanlarını çalışılacak mekana karşılatan Akçay menajerlik yüksek yevmiyelerle elit mekanlarda istihdam sağlamaktadır.

İsteyene ssk imkanı sunuyoruz.

Dilediğiniz zaman mekan değişikliği imkanıyla sizlere Akçay menajerlikle çalışmanın farklılığını her zaman yaşatıyoruz.

Eskişehir Kons

Eskişehir kons iş ilanları altında bizimle çalışmanın farklılığını yaşamak isteyen Eskişehir kons bayanları vakit kaybetmeden 7/24 ajansımızın telefon ve whatshapp numaralarından Eskişehir kons bayanları iletişime geçebilirler.

Eskişehir kons bayanlar için biz Akçay menajerlik olarak verdiğimiz hizmet de memnuniyete önem veriyoruz. Akçay menajerlik sizin için en doğru kons menajerlik ajansı olup bunu işe başladığınız andan itibaren anlayacaksınız.

Eskişehir kons iş ilanları, Akçay menajerliğin kalitesini ve güvenirliğini görmek için yapmanız gereken bize bir kısa mesaj yada bir çağrı bırakmak.

Ajansımız Akçay menajerliğe ulaşabileceğiniz iletişim numaraları aşağıda sizlere sunulmuştur.

Telefon Numarası: 0530 399 99 09

Whatshapp Numarası: 0530 399 99 09