İlan Sahibi

İlan Sahibinin İletişim Bilgileri

avatar

Menajer YücelÜyelik Tarihi :08.11.2016

Telefon : 0530 399 99 09

E-Posta : info@gazinokonsisilanlari.com

Adana kons iş ilanları

-
- / - / -
İlan No : 1523
İlan Tarihi : 09 Şubat 2018

DETAYLAR

Adana kons iş ilanları altında ajansımız Akçay menajerlik güvencesiyle Adana şehir dışı konaklamalı çalışacak kons bayanlar aranmaktadır.

Tecrübeli yada tecrübesiz kendine güvenen gelecek planları, hedefleri olan 18 ile 32 yaş arası kons bayanlar Akçay menajerlik ajansımızın sizlere sunduğu şartları gözden geçirmeden karar vermeyiniz.

Adana kons iş ilanları

Günlük 350 400 450 500 Tl sabit yevmiye ile şehir dışında konaklamalı çalışacak menajerlik ajansımız bünyesine genç kons bayanlar aranmaktadır.

Adana kons bayanlar iş ilanı kategorisinde Adana kons menejerleri arasında yer alan Akçay menajerlik çatısı altında Türkiye geneli gazino, bar, müzikhol, night club gibi seçkin kons arayan mekanlar da çalışacak bayanlar için aradığımız özellikler aşağıda belirtilmiştir.

  • Giyimine önem veren,
  • Kendine ve diksiyonuna güvenen,
  • Sohbet etmeyi seven,
  • Güler yüzlü,
  • 18 yaşından büyük,
  • 32 yaşının altında,
  • Seyahat engeli olmayan,
  • Konaklamalı çalışabilecek,
  • 160-175 boylarında,
  • Tecrübeli ya da tecrübesiz kons bayanlar ajansımız Akçay menajerliğe ulaşabilirler.

Kons işi yapmak isteyen tüm belirttiğimiz özelliklere sahip Adana’da ikamet eden bayanlar Adana kons iş ilanları ilanımıza başvuru yapabilirler.

Adana kons iş ilanları için başvuracak kons bayan arkadaşlara ajansımız tarafından sunulan şartlar aşağıda detaylı bir şekilde belirtilmiş.

Ajansımızın sunduğu şartlar:

Konaklama, yemek, servis imkanlarını çalışılacak mekana karşılatan akçay menajerlik yüksek yevmiyelerle elit mekanlarda istihdam sağlamaktadır.

İsteyene ssk imkanı sunuyoruz.

Dilediğiniz zaman mekan değişikliği imkanıyla sizlere akçay menajerlikle çalışmanın farklılığını her zaman yaşatıyoruz.

Adana kons iş ilanları altında bizimle çalışmanın farklılığını yaşamak isteyen Adana kons bayanları vakit kaybetmeden 7/24 ajansımızın telefon ve whatshapp numaralarından Adana kons bayanları iletişime geçebilirler.

Adana kons bayanlar için biz Akçay menajerlik olarak verdiğimiz hizmet de memnuniyete önem veriyoruz. Akçay menajerlik sizin için en doğru kons menajerlik ajansı olup bunu işe başladığınız andan itibaren anlayacaksınız.

Adana kons ilanları, siz kons bayanlar Akçay kons menajerliğin belirlemiş olduğu night club, gazino, bar, müzikhol, pavyon ve gece kulübü gibi elit mekanlarda elit müşterilere hizmet ederek güvenilir iş imkanı bulmaktadır.

Adana kons bayanları Akçay menajerliğin kalitesini ve güvenirliğini görmek için yapmanız gereken bize bir kısa mesaj yada bir çağrı bırakmak.

Telefon Numarası: 0530 399 99 09

Whatshapp Numarası: 0530 399 99 09